Maison

Dodacie podmienky

Dodacie podmienky

 

Všeobecné obchodné a dodacie podmienky predaja tovaru, výrobkov a služieb spoločnosti Automata Bejáratok Specialistája Kft (ďalej len „Spoločnosť ABS Kft.”) pre svojich partnerov:

 1. Všetky objednávky sú minimálne v netto hodnote…………..EUR a vzhľadom na rozmer balíka je možné ich doručiť kuriérskou službou, Spoločnosť ABS Kft. ich bezplatne doručí max. do 2 ks balíkov (hmotnosť max. do 40 kg a najväčší rozmer do 1,5 m) na adresu určenú zákazníkom.
 2. Všetky objednávky sú minimálne v netto hodnote ………………EUR a vzhľadom na rozmer balíka je možné ich doručiť vlastným vozidlom, Spoločnosť ABS Kft. ich bezplatne doručí najneskôr do 5 pracovných dní na adresu určenú zákazníkom.
 3. Ak zákazník vyžaduje dodanie objednávky v dopredu stanovenom čase pre výrobky, ktoré je možné doručiť iba vlastným vozidlom Spoločnosti ABS Kft a podmienky dodania neboli vopred dohodnuté (minimálne 2 týždne pred dodaním, s presnou adresou), budeme účtovať náklady na doručenie danej partnerskej spoločnosti, ktorá je v tomto prípade …….EUR / km obsahovať.
 4. Ak dodanie tovaru nie je možné uskutočniť v pracovnom čase, ktorý je každý pracovný deň (Pondelok – Piatok), v čase od 8:00 do 17:00, v takom prípade si Spoločnosť ABS Kft. vyhradzuje právo účtovať extra poplatok za nadčas vo výške …………EUR / hodinu.
 5. Spoločnosť ABS Kft. doručuje tovar v spolupráci s kuriérskou službou všetkým svojim partnerom, za ktorý si účtuje poplatok, za predpokladu, že objednávka bude doručená písomne ​​do 11:00 v daný pracovný deň a hmotnosť balíka nesmie presiahnuť 40 kg a maximálna dĺžka nepresiahne 1,5 m! Náklady na prepravu budú uvedené a vyúčtované na faktúre za tovar.
 6. Pokiaľ objednaný tovar nie je na sklade, Spoločnosť ABS Kft. nepreberá zodpovednosť za vzniknuté dodatočné náklady na dopravu a prepravu!
 7. Pri výrobkoch, ktoré sú vyrobené na mieru, je potrebné v objednávke uviesť presnú dodaciu adresu, meno a kontaktné údaje osoby, vo opačnom prípade tovar doručíme do priestorov spoločnosti bez konzultácie!
 8. V prípade, keď zákazník požaduje dodanie mimo štandardného dodacieho termínu, čo znamená, doručenie mimo obvyklého harmonogramu dodávok Spoločnosti ABS Kft, v takom prípade budeme účtovať poplatok za doručenie vo výške ………EUR / km + DPH bez ohľadu na hodnotu tovaru.
 9. Súčasťou dodávky nie je vykládka, o vyloženie tovaru sa preto musia postarať všetci zákazníci!
 10. Štandardná čakacia doba pri dodávke vlastným nákladným vozidlom Spoločnosti ABS Kft. je 30 min, v prípade akejkoľvek inej čakacej doby odlišnej od dohodnutého termínu dodania, si vyhradzujeme právo účtovať poplatok za čakaciu dobu …………..EUR / hodinu + DPH.
 11. V prípade osobnom odbere tovaru vyrobeného na mieru v priestoroch Spoločnosti ABS Kft., informujte Spoločnosť ABS Kft o presnom dátume a čase vyzdvihnutia, poprípade najneskôr 24 hodín pred vyzdvihnutím, v opačnom prípade tovar bude vydaný na základe poradia výdaju tovaru v daný deň.
 12. Zákazníkov informujeme, každý pondelok v čase od 8.00 – 10.00 nie je možné vydať žiaden tovar ani v obchode ani zo skladu z dôvodu preberania tovaru.

V prípade štandardného balenia: …………….EUR + DPH

V prípade zásielky na dobierku: ………………EUR + DPH

 

O produktoch vydaných z obchodu Spoločnosti sa môžete informovať na bolt@ditec.hu

O dodávke na tovaru vyrobených na mieru sa môžete informovať na termeles@ditec.hu