Maison

Priemyselné sekčné brány

LISBON – automatické sekčné priemyselné brány sú ideálnym riešením pre všetky potreby

Vysoko kvalitná sekčná priemyselná brána. S izolačnými rebrovanými panelmi s hrúbkou 40 mm. Pružinový systém je v zásade navrhnutý na 20 000 cyklov, ale je možné ho samozrejme zvýšiť na 50 – 75 – 100 tisíc cyklov. Z niekoľkých typov koľajnicových vedení si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu prostrediu a používaniu. Na základe hodnotenia brány (TÜV, CE) spĺňa všetky domáce a európske požiadavky. Bránu je možné posúvať ručne alebo motoricky.

 • Najvýhodnejšie sa používa na prechodné otvory
 • Odolné proti poveternostným vplyvom
 • Maximálna bezpečnosť
 • Masívne panely poskytujú viac priestoru vo vnútri aj mimo budovy
 • Prevádzka a otváranie sú jednoduché a praktické
 • Poskytujú lepšie monitorovanie životného prostredia
 • Bezpečné pri ochranu majetku
 • Zvyšujú ekonomickú hodnotu budovy a vyhovujú všetky požadovaným potrebám
 • Spoľahlivosť
Technické parametre:
 • Až do šírky otvoru 7 m
 • Minimálna potreba miesta na prepojke je 200 mm
 • Vlastnosti odporúčaných modelov:

Panely priemyselných brán DITEC majú novú ochranu proti privretiu, sú mohutné a majú vysoký stupeň tepelnej a zvukovej izolácie. Kovová konštrukcia pozinkovaného sendviča účinne chráni panely pred prírodnými vplyvmi.

Farby a povrchové úpravy:

Okrem továrenských základných farieb je možné si zvoliť ľubovoľnú farbu povrchu dverí zo stupnice RAL.

Voliteľné koľajnicové systémy:

Systém vodiacich koľajníc priemyselných brán DITEC sa prispôsobuje potrebám miesta inštalácie brány. Existuje niekoľko typov koľajnicových systémov, z ktorých si môžete vybrať.

Panoramatické panelové brány FULL VISION

Je možné vymeniť štandardné panely za izolované hliníkové rámy s priehľadnými akrilovými vložkami. Brána tak poskytuje viac svetla vo vnútri budovy. Bránu je možné vyrobiť z panelov FULL VISION buď len pre jednu sekciu alebo pre všetky, podľa požiadavky zákazníka. Hliníkové rámy môžu byť štandardne dodané v akejkoľvek farbe zo stupnice RAL.

Prevádzka:

Existujú dva spôsoby ovládania priemyselných sekčných brán. S ručným alebo motorovým ovládaním.

V prípade ručného ovládania je na pružinový hriadeľ brány namontovaný pružinový navijak, ktorý je možné ovládať pozinkovanou reťazou.

V prípade motorickej prevádzky existujú dve možnosti:
 • Prevádzka HOLD TO RUN. Tu je motor DOD 14 namontovaný na konci hriadeľa pružiny a je vybavený spínačom s tlačidlom HORE a DOLE. Motor beží, kým nestlačíte tlačidlo alebo kým sa brána nedostane do hornej alebo dolnej koncovej polohy.
 • AUTOMATICKÁ prevádzka. Pružinový motor DOD 14 je ovládaný pulzným ovládačom E1A. Ovládač má tlačidlo DOWN-STOP a integrovaný rádiový prijímač. Od tejto chvíle možno bránu ovládať rôznymi spôsobmi, napríklad pomocou rádiového diaľkového ovládania, radaru, ťahového spínača atď. Je možné nastaviť čas automatického zatvárania, aby ste po prejazde nemuseli dávať bráne príkaz na zatváranie. Vyžaduje sa aj bezpečnostné zariadenie, ktoré zabráni poškodeniu osôb alebo cenností pri zatváraní brány. Z tohto dôvodu sú v spodnej častí brány nainštalované predné infračervené ochranné zariadenia, ktoré v prípade detekcie prekážky zastavia bránu skôr, ako sa jej dotkne.
Vchodové dvere

Do priemyselnej sekčnej brány je možné zabudovať prístupové dvere, tieto dvere uľahčujú osobám vstup a výstup, takže nemusí sa brána vždy otvárať, ak ňou niekto chce prejsť. Integrované personálne dvere sú vybavené všetkým príslušenstvom, ktoré plnohodnotné dvere potrebujú. Klučka, otváranie cylindrickej vložky znútra a zvonku, mechanický zatvárač dverí. V prípade automatickej brány bezpečnostný elektrický balík zabezpečuje, aby sa brána nemohla otvoriť, kým integrované dvere sú otvorené.